Zmiana hiperintensywna w istocie białej

Proszę o interpretację MRI mózgowia, mianowicie: pojedyncza 5mm hiperintensywna w obrazach T2-zależnych oraz T2-żal. TIRM zmiana zlokalizowana w istocie białej prawego płata czołowego. Po podaniu kontrastu nie ulega wzmocnieniu. Obraz stabilny. Uwidoczniono również dwie drobniejsze zmiany o podobnym ch-rze do około 3mm zlokal. przyspoidłowo w lewym płacie czołowym i podkorowo w lewym płacie ciemieniowym. Innych zmian w mózgowiu nie widać. Nie stwierdza się progresja. Układ komorowy ok.

Nie świadczą te zmiany na nic poważniejszego należy za ok 1,5 roku wykonać kontrolne badanie. Pozdrawiam