Zmiana konsystencji okresu

Jakoś kilka dni po okresie ocierałam się bielizna ze swoim chłopakiem(oboje mieliśmy bieliznę) doszło do wytrysku w jego bieliźnie. W nocy z 29 na 30 lipca dostałam okres. Był przez dwa dni bardzo obfity, lecz bardziej wodnisty, kolor ciemno czerwony, następne dni-rano na podpasce nic,w ciągu dnia była krew,nie obficie(podpaskę zmieniałam 3 razy)sytuacja trwa do dziś.Mam obolałe piersi. Jednak przed okresem podejrzewałam grzybice pochwy.Czy możliwe,że to ciąża czy tylko zaburzenia hormonalne?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.