Zmiana kształtu warg sromowych po inicjacji seksualnej

Witam. Mam 19 lat i niedawno przeszłam inicjację seksualną. Od tego czasu wydaje mi się, że moje wargi sromowe zmieniły kształt - są jakby bardziej wiotkie, nie wracają do poprzedniego kształtu po dotknięciu palcem. Czy to normalne?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno jest mi to ocenić, bez oceny wizualnej. Myślę jednak, że nie ma Pani powodów do obaw.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tak jak Pani słusznie zauważyła... wydaje się Pani. Rozpoczęcie współżycia nie wpływa na anatomię człowieka.