Zmiana Levomine na Cortelle

Witam. Brałam levomine ale teraz mam zmianę na cortelle. Nie wiem jak to brać czy po 7dniowej przerwie zażyć pierwsza tabletke cortelle czy w pierwszy dzen krwawienia?

Małgorzata Panek

Należy zacząć przyjmować po 7 dniowej przerwie, nawet jeśli nadal trwa krwawienie z odstawienia. Cortelle przyjmuje się w sposób ciągły, z tym że ostatnie 7 tabletek danego opakowania jest innej barwy i podczas ich przyjmowania powinno wystąpić krwawienie.
Pozdrawiam