Zmiana rozmiaru znamienia

Witam. Na skórze ramienia od zawsze miałem bezbarwne znamię, które było raczej płaskie, ale mam wrażenie, że ostatnimi czasy nieznacznie urosło. Wizyta u dermatologa jest umówiona na nasepny tydzień, ale bardzo się stresuję i chcę się dowiedziec, czy mam się czego bac? Dodam tylko, że raczej się nie opalam, a jesli juz to zawsze używam kremów z filtrem.

Prosze obserwować znamię, jesli będzie coś sie działo to wtedy prosze spróbować przyspieszyć termin konsultacji lub można pójśc na wizytę prywatnie jeśli niepokoi znamię Pana