Zmiana skórna na nodze u 6,5-letniego syna

Witam Na nodze mojego 6,5 letnirgo syna pojawiła sie zmiana kolorystyczna wielkoście 2 cm x 1 cm, nie widziałam tego wcześniej. Zmiana tzn. jaśniejsze miejsce na skórze o kilka tonów. tak naprawdę to bylismy na basenie a, że było późno to nie wzieło dziecko prysznica po wyjsciu. zmartwiło mnie to proszę o odpowiedź.

Mikołaj Cyganok

Witam! Rozumiem, że jest Pani zaniepokojona tą zmianą i domyślam się, że nie było jej wcześniej, sugeruję więc udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa, którzy będą mieli możliwość oceny wizualnej zmiany, a w razie potrzeby zlecą odpowiednie badania i zaplanują leczenie.