Zmiana sposobu antykoncepcji po korzystaniu ze spirali Mirena

dzien dobry chcialabym zadac pytanie odnosnie sirali mirena.Otoz mam spirale mirena od ponad dwoch lat, jednakze martwi mnie fakt iz wogole nie mam okresu pojawily sie tez wypryski na twarzy oraz o najbardziej jt uciazliwe bardzo czeste infekcje pochwy zastanawiam sie nad zmiana chcialabym zapytac jaki srodek antykoncepcji Pani Pan by moglby mi polecic nie chcialabym naomiast tabletek gdyz pale papierosy no i rowniez przy ich zazywaniu bolal czesto mnie zoladek . Z gory dziekuje za odpowiedz
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście, w przypadku kobiet palących, najlepszą metoda antykoncepcji jest wkładka wewnątrzmaciczna W tym przypadku można polecić- tabletki jednoskładnikowe - minipigułki.