Zmiana tabletek antykoncepcyjnych Teenia na Vibon

Witam, ZMieniam tabletki z Teenia na Vibon, ze względu na cenę, łykam 2 opakowanie Teeni ( dzisiaj 21 tabletka) i potem powinnam zrobić 7 dni przerwy, czy powinnam je zrobic? zaznacze jeszcze iz nie wiadomo dlaczego( ginekolog dziisaj stwierdzil ze przez stres itp) dostalam dziisaj okres w 21 dni, a nie w okresie przerwy , gdzie powinnam dostać w 4 dni po odstawieniu. poprosze o radę

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Proszę normalnie kontynuować przyjmowanie antykoncepcji i wykonać przerwę.