Zmiana w głowie trzustki przylegająca do części zstępującej i zagięcia dolnego

w rzucie dolnego bieguna głowy trzustki zmiana tu wielkości ok.25X35mm,przylegająca ściśle do części zastępującej i zagięcia dolnego XII-cy,które wykazują cechy naciekania.trzon i ogon trzustki małe-zanikowe,bez zmian ogniskowych,z zaznaczonym przewodem Wirsunga.w nad-i śródbrzuszu po stronie prawej oraz w przestrzeni przyaortnej węzły chłonne powiększone do ok.20mm.co to znaczy?
ponad rok temu

Ten wynik nie wygląda dobrze, nie wiem, czy dotyczy on Pani/Pana czy kogoś bliskiego, dlatego najlepiej będzie jeżeli wyjaśni go lekarz prowadzący
Pozdrawiam
Ewa Gąsecka