Zmiana w kontaktach z mężem rok po ślubie

Dzień dobry,jestem dokładnie rok po ślubie, z moim mężem jestem od 7 lat.Niestety w naszym związku coś się popsuło,nie potrafimy rozmawiać ze sobą,kiedy ja próbuję,mój mąż twierdzi,że za dużo analizuje i tragizuję.Mój mąż zmienił się,stał się wyobcowany,będąc u swoich rodziców,to ja z nimi siedzę,a on idzie.np do garażu.Sam przyznał,że krytykowanie mnie łatwo mu przychodzi,a mówienie czegoś miłego-w zasadzie w ogóle tego nie robi.Może to moja wina,nie pociągam go,nie ma za co może mnie doceniać?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy ośrodek / psychoterapeutę, który zajmuje się psychoterapią pary / małżeńską. Taka forma pomocy bardziej dostępna jest prywatnie niż w ramach NFZ.

Witam,

również uważam, że terapia par byłaby dobrym pomysłem dla Państwa. Na takim spotkaniu łatwiej poznać punkt widzenia każdej ze stron i lepiej zidentyfikować zarówno sam problem, jak i określić kierunki działania aby ów problem przezwyciężyć.

Pozdrawiam!

Szanowna Pani,
Polecam skorzystanie z terapii par u doświadczonego terapeuty, który się w tym specjalizuje. Terapia pomoże w zidentyfikowaniu problemów, ich źródeł, oraz w odnalezieniu drogi do ich rozwiązania.
Pozdrawiam