Zmiana wyglądu po długotrwałym korzystaniu z komputera

Rocznikowo mam 18 lat. Gdy miałem 16 siedziałem całe 2 miesiące w wakacje w domu przy komputerze. Czy to możliwe, że przez ten czas po prostu "zbrzydnąłem"? Zmieniły mi się rysy twarzy, cera. Wyglądam dużo gorzej.

Lek. Paweł Baljon

Witam seredecznie. Nie jest to wykluczone. Często zła dieta brak słońca i świeżego powietrza może powodować iż skóra staje się mnie elastyczna i wygląda staro.