Zmiany cystyczne na prawym jajniku w 7. tygodniu ciąży
Witam Mam pytanie. Bylam ostatnio na USG jestem w ciazy w 7 tygodniu. Lekarz robiacy usg napisal na wydruku ..zmiany cystyczne na prawym jajniku.. Co to znaczy i jaki moze miec wplyw na ciaze. Prosze o pomoc u lekarza ktory prowadzi ciaze mam wizyte za 2 tygodnie dopiero.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Prawdopodobnie są to torbiele. Jeżeli tak możliwe, że należy je usunąć. Niemniej jednak w tym momencie warto skorzystać z porady ginekologa.