Zmiany demielinizacyjne mózgu u 56-latki

Witam Mam 56 lat i obrazowe stwierdzenie licznych zmian demielinizacyjnych mózgu. Dalsza diagnostyka przede mną. 10 miesięcy temu spadłam ze stołu i silnie potłukłam prawe żebra. Od pewnego czasu(właściwie od kiedy ćwiczę?) odczuwam ból dyskomfort po tej stronie dolne żebro. Tak jakbym coś tam miała. Czy jest możliwe, że po takim czasie żebro jeszcze boli? Mada

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Prawdopodobnie jest to związane z uszkodzeniem oraz późniejszym nieprawidłowmy wygojeniem.