Zmiany drobnoguzkowe w dole prawego płuca

Rtg wykazalo zmiany drobnoguzkowe wdole pr.pluca,wzmozony rysunek sromiazszowy w dolnych partiach obu pluc. Ob 70 Wbc 13,40 o czym to moze swiadczyc?

Zmiany takie wymagają dalszej diagnostyki pulmonologicznej. Mogą świadczyć o przebytym procesie swoistym(lub nadal aktywnym). Również należy wykluczyć choroby śródmiąższowe. Proszę poszukać swojego archiwalnego rtg płuc i zgłośić się z nim i aktualnym do pulmonologa