Zmiany godziny przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych Teenia

Witam moje pytanie jest odnośnie zmiany godziny przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych. 19 tabletkę Teenia , którą normalnie przyjmowałam o godzinie 20 każdego dnia po zmianie czasu zażyłam o 20 nowego czasu. Następnego dnia brałam już o 20 ale nowego czasu. Czy godzinne przesunięcie zażycia ostatnich 3 tabletek z opakowania mogło zmniejszyć skuteczność ich działania ? Czy podczas 7 dniowej przerwy skuteczność antykoncepcji zostanie zachowana?

Witam,
godzinne przesunięcie zażycia ostatnich 3ech tabletek nie powinno mieć istotnego wpływu na skuteczność ich działania. Podczas 7 dniowej przerwy powinno wystąpić prawidłowe krwawienie z odstawienia tabletek. Następny cykl przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych proszę przyjmować nadal o stałej porze.
Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Godzinna różnica nie ma znaczenia.
Pozdrawiam