Zmiany guzkowe w wyniku RTG płuc
Wyniki badan RTG pluc.Slabo wysycone ogniskowe zageszczenie w górnym polu pluca lewego.wzmożony rysunek oskrzelowo plucny.slabo wysynone zmiany guzkowe w placu prawym.jak mam to rozumieć?jest podejrzenie raka?co oznaczaja te guzy..pozdrawiam..

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Do diagnozy nowotworu jeszcze ''daleka'' droga. Nie mniej jednak opisywane zmiany wymagają diagnostyki różnicowej z np. zmianami pozapalnymi, zmianami gruźliczymi, ropniami itp. Proszę zgłosić się do pulmonologa.