Zmiany miażdżycowe a zdolność seksualna
Jaki Wpływ na wydolność seksualną mają zmiany miażdżycowe w poniżej wymienionym zakresie . Wynik badania : angio TC kończyn dolnych i aorty . Wnioski : Zmiany miażdżycowe aorty , tt. biodrowych i tt. kończyn dolnych . Torbiel nerki lewej śr 14mm . jakie są sposoby sposoby leczenia w/w schorzenia i jakie szanse na wyleczenie . Pozdrawiam Zbigniew 53 lata

MĘŻCZYZNA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
73 poziom zaufania
biorac po uwage ze erekcje powoduje naplywacja krew do pracia to zmiany miadzycowe powduj oslabienie doplywu i klapa ,proponuje porozmiawc zurologiem