Zmiany na penisie. Co to jest? Grzybica?

Witam. Od 3 dni mam coś takiego na penisie i nie wiem, co to jest - [img]http://www.imagic.pl/files/19717/Foto_635.jpg[/img]. Boję się, że to coś poważnego. Nie chcę iść do lekarza. Czy mogę to jakoś sam wyleczyć? Znalazłem taki krem C*** - czy to coś pomoże? Proszę o pomoc.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,

Nie pisze Pan nic o dolegliwościach - zmiany nie pieką, nie bolą, swędzą? Jeśli nie - wystarczy stosowanie preparatu do higieny intymnej, a po nim użycie 2% roztworu kwasu bornego (do kupienia w aptece bez recepty) - do przecierania delikatnego zmian. Do czasu wygojenia drobnych nadżerek proszę unikać współżycia.