Zmiany na prąciu

Mam 25 lat, tydzień po ostatnim stosunku z dziewczyną, na moim członku pojawiły się dziwne czerwone krosty. Błyskawicznie udałem się na badanie krwi w celu wykluczenia kiły. Wynik badania VDRL był ujemny. Zmiany są bezbolesne, nie swędzi, nie piecze. Dodam, że partnerka ma kolczyk w języku, możliwe, że podrażniła mnie przy stosunku oralnym.

Witam!

Niepotrzebnie wydał Pan pieniądze - VDRL to badanie oparte na obecności przeciwciał w surowicy krwi, a tydzień to może być za mało, aby takie przeciwciała się pojawiły, więc wynik nie jest miarodajny. Robienie badań bez porozumienia z lekarzem często kończy się wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Proszę udać się do wenerologa lub dermatologa. Do obu tych lekarzy nie trzeba mieć skierowania.

Pozdrawiam!