Zmiany nastroju i napady niemocy

Witam. Zabrnęłam aż tutaj bo nie wiem co robić dalej. Potrzebuję pomocy a nie wiem gdzie mogę ją uzyskać.W zeszłym roku zdiagnozowano u mnie rodzaj depresji. U owego psychiatry byłam tylko raz gdyż atmosfera panująca w gabinecie byłą koszmarna. Ostatnio przestałam sobie radzić kompletnie, moje zmiany nastroju są nie do opanowania, a napady niemocy zdarzają się zbyt często i uniemożliwiają funkcjonowanie. Nie wiem co robić, każdy lekarz nawet nie sprawiał wrażenia jakby chciał mi pomóc.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę oraz lekarza psychiatrę w swojej miejscowości i podjąć leczenie.