Zmiany niedokrwienne mózgu okolic podkorowych - co to oznacza?

Dzień dobry co to oznacza Zmianny niedokrwienne mózgu okolic podkrowych. Dodam że często mnie boli głowa mam założona zastawke i mam także guza kostnego okolicy potylicznej czy to coś poważnego

Szanowny Panie, wynik należy zestawić ze stanem klinicznym. Najlepiej, aby interpretacją zajął się lekarz prowadzący. Serdecznie pozdrawiam