Zmiany nieżytowe w dolym przyśrodkowym polu płuca

Zmiany niezytowe wdolnym przysrodkowym polu płuca prawego cechy niezytu przewlekłego bez zagenszczenogniskowych miazszu Aortanieco uwypuklona w czesci zastepujacej Serce iepowiekszone w wymiarze poprzecznym.Przepona i katy p-zwolne

Milena Lubowicz

Konieczne jest odniesienie opisu zdjęcia RTG do innych wyników Pani badań oraz objawów klinicznych. Także polecam kontakt z lekarzem zlecającym zdjęcie.
Pozdrawiam