Zmiany ropne w obrębie płuc przy zaawansowanym nowotworze

Witam,chciałam się dowiedzieć ,co się dzieje z rakiem płuc już bardzo zaawansowanym ,czy twoży się tam ropa?dlaczego tak bardzo choremu cuchnie z ust? i czy jest na to sposób ,zaznaczam że chory dobże sie czuje ale ten smrud bardzo mu przeszkadza,sam ze soba nie moze wytrzymać m,nie ma krwioplucia,nie kaszle,tylko pluje ta ropa proszę o pomoc z poważaniem Grazyna

Najprawdopodobniej przyczyną tych nieprzyjemnych objawów jest martwica guza nowotworowego z jego rozpadem. Nie ma sposobu , aby to powstrzymać jeśli choroba jest tak zaawansowana , że onkolodzy nie podejmują próby leczenia! zż