Zmiany skórne na sutkach

Mam 18 lat i na sutkach mam takie dziurki. Sutki wygladaja nieestetycznie, sa popekane i tak jakby zluszczaja sie z nich kawaleczki skory. Nie wiem czy to jest normalne, wiec troche sie boje. Bardzo prosze o wyjasnienie mi czy to z czasem sie zmieni i czy beda wygladaly normalnie.

Witam.

Każda zmiana wyglądu piersi wymaga konsultacji lekarskiej. Proszę udać się do swojego ginekologa gdyż zmiana może, lecz nie musi, być pierwszym sygnałem czegoś niepokojącego.

Pozdrawiam