Zmiany skórne po depilacji okolic intymnych

Witam, mam taki problem ponieważ po każdej depilacji miejsc bikini bądź goleniu maszynką wyskakują mi krostki jak się ich pozbyć? rozstępy na piersiach jak je zwalczyć?

Przede wszystkim powinna nalezy zastosować do golenia odpowiedni żell lub piankę oraz nawilżający krem po goleniu. Być może skóra jest przesuszona i tak reaguje, mogło tez dojść do zapalenia mieszków włosowych, wówczas niezbędne będzie zastosowanie antybiotyku zęwnetrznie. Radziłabym w przyszłości skorzystać z depilacji laserowej w gabinecie lekarskim, która jest to obecnie najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się niechcianego owłosienia, najczęściej podczas 3-4 sesji, po czym wykonuje się zabiegi przypominające np. raz w roku.