Zmiany skórne u 21-latka

 http://www53.zippyshare.com/v/63049869/file.htmlWitam. Na tym zdjęciu widac moje problemy skórne. Ale nie wiem naprawde co to jest. Czy to jest tradzik rózowaty, blizny potradzikowe, przebarwienia, tradzik? Moja skóra jest bardzo delikatna, czesto sie przetluszcza, czerwieni sie pod wplywem emocji, slonca, zmeczenia, alkoholu. Uzywam wiele masci, toników i zelów. Nic nie pomaga. Ale najważniejsze pytanie co to jest? Jak mam dbać o nią, czyli jakie kosmetyki mam używać.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zasadzie wszystkiego co Pan wymienił mozna by się tu doszukać. Proponuje skorzystać z porady dermatologa który dokładnie oceni skórę.