Zmiany skórne w okolicy pachwiny a zakażenie gronkowcem

Witam. Mam problem w okolicach pachfiny robią mi się roponę prosty. Wrzody... czystki. Długo się zbierają pachnie mi to miejsce i często nie pęka a chowa się i po jakimś czasie pojawia się w innym miejscu. A jak już pęknie to wypływa z tego zielona ropa i to bardzo boli. Moja koleżanka kiedyś miała gronkowca i to bardzo podobnie wygląda

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście objawy mogą sugerować infekcję bakteryjną. Wskazana konsultacja z dermatologiem.