Zmiany torbielowe na lewym jajniku przy podejrzeniu ciąży

witam. Ostatnio zgłosilam sie do lekarza ginekologa ponieważ krwawilam poza miesiaczka. Otoz podczas wizyty lekarz stwierdzil zmiany torbielowe na lewym jajniku oraz przez dluzsza chwile obserwowal macice bez slowa..... nastepnie kiedy wstalam z badania spytal sie mnie czy zabezpieczam sie na co odp ze stosuje stos przerywany. Wypisal mi skierowanie na hcg i kazal nast dnia zrobic i od razu przyjsc z wynikiem. Dwa dni wczesniej rb test z moczu - negatywny. Okres mialam ost w terminie. Czytociaza

na to pytanie sama sobie pani może odpowiedzieć-czy były stosunki niezabezpieczone? jeśli nie to prawdopodobieństwo ciąży niewielkie-pozdrawiam