Zmiany w nerwie wzrokowym u 34-latki

Mam 34 lata na ostatniej wizycie okulista stwierdził, że mam zmiany w nerwie wzrokowym w obydwu oczach nie swoiste dla jaskry. Mam wadę wzroku tylko w prawym oku -2,75 na sferze i -3 na cylindrze. często bolą mnie oczy z tyłu. Widzę wtedy jak za mgłą i drażni mnie światło. Miałam robiony rezonans głowy który nic nie wykazał. Dodam, że mam często zdrętwiałe pośladki nie czuje zewnętrznej części uda prawego,bardzo napięte barki Bolą mnie nadgarstki po dłuższym siedzeniu mam problemy ze wstaniem.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W Pani przypadku pomocne byłoby wykonanie dodatkowych badań oceniających pracę nerwu wzrokowego. Proszę skonsultować się ponownie z okulistą lub neurologiem.