Zmiany w wyglądzie penisa

Kilka dni temu zauwazylem zmiany w wygladzie mojego penisa.Ujscie cewki moczowej stało się lekko zaczerwienione , szersze(nieco wieksze) oraz troszkę "wypukle",przypomina teraz jakby dwie "wargi".Mam 18 lat i nie prowadze zycia seksualnego.Od dawna też na mosznie mam biale kropki,najczesciej w miejscach cebulek wlosow,sa dosyc male i bardziej widoczne po naciagnieciu skory na mosznie.Nie pieka,nie bola,nie swedza,jedynie estetycznie przeszkadzaja.Czy cos mi dolega? Bardzo prosze o pomoc. :)

Lek. Artur Jeliński Urolog

Moze ma pan stan zpalny albo otral pan sobie ta czesc ciala,te plamkina mosznie to nic nie jest takiego ,to ujscia gruczolow ktore nomaqlnie tam sa