Zmiany włókniste w płucu i zrosty w wyniku RTG płuc
CO TO OZNACZA ODEBRAŁAM WYNIKI Z RTG?ZMIANY WŁÓKNISTE W SZCZYCIE PRAWYM.MIĘKKI GUZEK 9,3MM OBWODOWO W POLU ŚRODKOWYM PŁUCA PRAWEGO.KĄTY PRZEPONOWO-ŻEBROWE SPŁYCONE-ZROSTY?NIEWIELKA ILOŚĆ PŁYNU?

MĘŻCZYZNA, 59 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Wykryte zmiany włókniste w płucach mają najczęściej charakter pozapalny. Opisywany guzek wymaga dalszej diagnostyki w celu ustalenia jego etiologii.