Zmiany zapalne pozabiegowe w tomografii komputerowej

Witam.Proszę o wyjaśnienie mi fragmentu z wyniku z TK jamy brzusznej:"w loży po splenektomii podprzeponowo,na granicy bad.widoczne fragmentarycznie nieregularna struktura o wym.ok.23x55mm w ścisłym kontakcie z ogonem trzustki o gęstości ok.70jH.Zmiana przylega do uwypuklonego w tym rejonie dna żołądka.W tej okolicy opłucna pogrubiała,niejednorodna z obecnością płynu szerokości ok.2cm.Wnioski:zmiany zapalne?oczynowe?pozabiegowe?zgięcia śledzionowego jelita grubego i otrzewnej w tej okolicy."

opis ten będzie umiał zinterpertowac lekarz, który pana kierował na to badanie. nikt inny tego nie zrobi nie znając pana przeszłości i przyczyn dla których badanie zostało wykonane.