Zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa a ból pośladka i łydki

Witam mam zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa ,a od pewnego czasu boli mnie bardzo mocno prawy pośladek i prawa łydka ,biorę BiProfenid ale na ten ból nie działa czy może być to objaw innej choroby ? Za dwa miesiące mam wizytę u neurologa ale boję się że do tego czasu może rozwinąć się inna choroba .

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jest to najprawdopodobniej rwa kulszowa prawostronna. Objawy mogą być związane ze zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa. Polecam zgłosić się do lekarza rodzinnego, gdyż możliwe, że konieczne będzie leczenie w formie zastrzyków domięśniowych.