Zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa piersiowego
Witam, Bardzo proszę o interpretację mojego RTG płuc: Płuca bez zagęszczeń, z zaznaczonym rysunkiem zrębowym. Przepona i kąty wolne. Serce i krążenie płucne w granicach normy. Zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa piersiowego. Dziękuję
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Opis badania nie sugeruje poważnych patologii. ( oczywiście nie mówię w tym momencie o kręgosłupie). Zaznaczony rysunek zrębu płucnego to z pewnością wynik przebytego zapalenia.