Zmieniony kolor i charakter miesiączki po porodzie

co moze oznaczac manstruacja w kolorze malinowym ze sluzem? jestem 9 miesiecy po porodzie mam pcos

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Obecność treści krwisto śluzowej w trakcie menstruacji nie jest niczym niezwykłym. Rozumiem iż obecna menstruacja różni się nieco od poprzednich. Najprawdopodobniej jest to wynik wahań hormonalnych związanych z zespołem policystycznych jajników.