Zmieniony rytm serca po zabiegu ablacji

Witam mój syn miał zabieg ablacji we wrześniu i co jakiś czas twierdzi że serce pracuje inaczej opisuje to tak jak by na chwilę się zatrzymało a później mocno przyspiesza czy to jest normalne i czy ustąpi czy mamy się martwić że coś jest nietak zarzywa tylko acard syn ma 18 lat proszę o porade.

Milena Lubowicz

Nie można stwierdzić czy coś jest nie tak bez zbadania dziecka. Proszę przy następnej wizycie porozmawiać z kardiologiem, być może wskazane będzie wykonanie dodatkowych badań.
Pozdrawiam