Zmienne i nerwowe zachowanie u dziecka

moj syn jest nerwowy czesto sie zlosci gryzie paznocie...za chwile sie smieje a w sekundzie znow jest zly wszystko go drazni, tylko jak sie przytula przestaje plakac..isc z nim do lek. czy zaczac dawac syrop hydroksyzyne nie wiem...od czego zaczc

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza