Zmienne nastroje

ostatnio dzieją się ze mną jak by dziwne rzeczy. kiedy jestem w szkole jestem szczęśliwa, wesoła, rozśmieszam wszystkich. natomiast kiedy wracam do domu płacze nie wiem dlaczego, ale płacze. nawet pod drodze do domu płacze przestaje i za chwile znowu. wydaje mi sie to troszeczkę dziwne

Witam serdecznie,
Takie zmiany nastroju mogą być spowodowane wieloma czynnikami. Może je powodować przemęczenie, stres czy nierozwiązane problemy. Jeśli jesteś w okresie dojrzewania, to zmiany w Twoim organizmie również mogą skutkować wahaniem nastroju.
Spróbuj wypocząć, zrelaksuj się. Jeśli mimo wszystko ten stan będzie się nadal utrzymywał, warto skonsultować się z lekarzem rodzinnym, a następnie psychologiem.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Mocno zachęcam Panią do kontaktu i rozmowy z psychologiem, żeby mogła Pani zrozumieć siebie i przyczynę swoich objawów.

O skierowanie do Poradni zdrowia psychicznego, prosze poprosic lekarza pierwszego kontaktu, w ramach NFZ-tu.

Irena Mielnik Madej

Witam serdecznie,

To, o czym piszesz jest niepokojące. Czy w domu działo/dzieje się coś szczególnego? Czy szkoła może być takim miejscem dla Ciebie, w którym zapominasz o tym, co sprawia Ci przykrość? Nie znam Twojej sytuacji, więc zadaję pytania, które mogłyby być przydatne, bym lepiej mogła Cię zrozumieć. Myślę, że skoro przeżywane emocje są na tyle intensywne, że wydają Ci się być dziwne, warto byś skorzystała z pomocy psychologa. Porozmawiaj z nim o aktualnych trudnościach i odczuwanych stanach. Pomoże Ci wszystko lepiej zrozumieć i popracować nad ich ustabilizowaniem.

Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Rachubińska
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA