Zmienne nastroje po śmierci mamy

Witam, mam 21 lat, od półtora roku czyli od śmierci mamy nękają mnie nagle zmienne nastroję mam wrażenie że żyję w innym świecie straciłam wiarę we wszystko leczyłam się w Tworkach ale wizyta w szpitalu nic nie pomogła mam problemy nawet z uzyskaniem przyjemności podczas stosunku często nie mam ochoty, a jak mam to mam bardzo sucho, boję się wrócić do szpitala boję się podjąć pracę boję się że coś zepsuję mam nagły spadek energii nie wiem już co mam robić potrzebuję jakiejkolwiek rady Ewa

Dzień dobry,

Najlepiej jak znajdzie Pani w swojej miejscowości psychoterapeutę, który już w kontakcie osobistym będzie w stanie zaproponować dla Pani najlepszą formę leczenia - psychoterapia i/lub farmakoterapia. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, w ramach NFZ. Inna kwestia, jakie miała Pani zalecenia w wypisie szpitalnym ?

Dzień dobry!

Leczenie nie musi opierać się o stały pobyt w szpitalu. Może Pani korzystać z opieki lekarza psychiatry w gabinecie prywatnym lub przychodni w swojej okolicy. Serdecznie polecam także podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!