Zmniejszenie biustu w 13 tygodniu ciąży a ryzyko poronienia

Witam, jestem w ciazy, dokladnie 13 tydzien, czuje sie dobrze tylko zaniepokoilo mnie dzis, to ze zaobserwowalam, ze bardzo zmalal mi biust.I to doslownie w ciagu jednego dnia!Co moze byc przyczyna?Do przedwczoraj przyjowalam duphaston (lekarz przepisal mi go tak na wszelki wypadek, pierwsza ciaze poronilam w 5tyg.) Czy to moze byc oznaka poronienia?? Bardzo sie niepokoje, prosze o odpowiedz czy to jakas anomalia czy moze normalny objaw? Bede bardzo wdzieczna, z gory bardzo dziekuje!

Witaminy w ciąży

Nie jest to oznaka poronienia,myślę,ze to skutek odstawienia Duphastonu,zazwyczaj dajemy go do końca 14 tygodnia ciąży.