Zmniejszenie dawki antybiotyku Duomox podczas zmniejszenia objawów infekcji

Czy można zmniejszyć dawkę antybiotyku? Przepisany zostałam Duomox 2g co 12 godzin. Jeśli moje objawy nie są nasilone czy potrzebna mi taka duża dawka? Dziś jest mój drugi dzień kuracji antybiotykowej.

Mikołaj Cyganok

Proszę stosować się do zaleceń swojego lekarza. Nie należy samodzielnie modyfikować dawkowania ani odstawiać antybiotyku.