Zmniejszenie dawki przy nerwicy

Mam stwierdzona nerwicę. Biorę od 2 miesięcy lek Cital. Chciałam pozostać przy jak najmniejszej dawce, gdyż mam dopiero 23 lata. Biorę rano 10mg, pomimo tego, że lekarz zalecił mi branie po 2 tygodniach 20mg. Czuję się o wiele lepiej, chodzę do pracy, zaczęłam wychodzić ze znajomymi, jednak czasami po stresującym dniu odczuwam jakby jednorazowy, silny ścisk serca. Kiedyś miałam napad częstoskurczu. Z sercem wszystko jest dobrze, a wyniki mam idealne. Co zrobić, żeby pozbyć się tych dolegliwości?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza