Zmniejszenie obwodu ud - jakie ćwiczenia wybrać?

Witam. Mam 20 lat i 180 cm wzrostu i ważę ok. 67kg. Jestem zadowolona ze swojej sylwetki, jednak bardzo bym chciała mieć szczuplejsze uda... Zależy mi głównie na tym, żeby pozbyć się tkanki tłuszczowej z ich wewnętrznej strony. Jakie są dobre ćwiczenia, które mogę stosować w domu i które dadzą efekty w przeciągu 3-4 miesięcy (do wakacji ;))? I ile czasu w tygodniu powinnam na nie przeznaczyć? Czekam z niecierpliwością na porady. Pozdrawiam.
20 LAT ponad rok temu

Lek. Marta Hat

Witam!
Aby pozbyć się tkanki tłuszczowej z wewnętrznej części ud potrzeba cierpliwości i wytrwałości. W diecie warto zwrócić uwagę na dużą zawartość białka oraz błonnika.
Jeżeli chodzi o ćwiczenia to wygląd ud poprawiają zwłaszcza bieganie i basen, także rower i skakanka. W modelowaniu wewnętrznej strony ud użyteczny jest tzw. motylek.
Można też spróbować ćwiczeń:
-http://wdziek.info/cwiczenia_na_wewnetrzna_strone_ud.html
-http://www.ehow.co.uk/video_2351925_figure-eights-inner-thigh-workouts.html
Pozdrawiam