Zmniejszenie się członka po diagnozie żylaków powrózka nasiennego

Witam, w styczniu 2013 zdiagnozowano u mnie żylaki powrózka nasiennego i od września 2013 zauważyłem, że kreatynina rośnie (obecnie jest 1,4). Od stycznia 2013 do dzisiaj również zauważyłem, że mój członek zmalał o ok, 20%, produkuję dużo mniej spermy, zmniejszyło się libido. Czy chore nerki lub żylaki mogą mieć wpływ na taki problem? Dziękuje,

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do urologa.