Zmniejszenie trzustki po OZT
Czy po OZT ,po 10 latach,może zginą kawałek trzustki, CT jamy brzusznej tak wykazało? 10 lat temu chorowałam na OZT, po tym miałam torbiel,i drenaż tego torbiela przez powłoki brzuszne.?

KOBIETA, 66 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Nie jest to możne zniknięcie a zanik tkanki spowodowany odczynami zapalnymi.