Zmniejszenie wymiarów prawej nerki

Mam pytanie od paru dni bolaly mnie plecy I dol brzucha zrobilam usg nerki o wymiarach prawa 110x51mm lewa 122x57mm obie nerki o prawidlowych proporcjach bez cech zastoju moczu nieco zatarta echostrkturze wewnetrzna obu nerek zwlaszcza prawej pozatym wszystko bez zmian do tego, lekarz robiacy usg stwierdzil ze prawa nerka zrobila sie troche mniejsza od ostatniego badania 5lat temu w2002mialam z kamienie w przewodzie moczowym prawej nerki ,z zastojem moczu w tej nerce czy to cos powazneg

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli nie ma jakichkolwiek objawów choroby nie ma powodów do obaw.