Znacznie powiększone węzły chłonne w pachwinie

Witam, mam ogromny problem! Moje węzły chłonne w pachwinie są znacznie powiększone i okropnie mnie bolą, do tego dochodzi swędzenie i pieczenie przy oddawaniu moczu. Zaczęło się od małej ranki przy ujściu cewki moczowej, wyglądało jakbym się czymś zacieła :( Białe grudki na wargach sromowych mniejszych..niejednokrotnie miałam zmiany grzybicze, bakteryjne, nadżerke ponieważ od wielu lat biore tabletki antykoncepcyjne ale nigdy ból nie był tak nasilony :( lekarza mam dopiero za tydzien

Marta Mielniczuk

Konieczna jest wizyta lekarska i przeprowadzenie badania. Sugeruję w miarę możliwości przyspieszenie wizyty lekarskiej. Pozdrawiam