Znęcanie fizyczne i psychiczne ze strony młodszej siostry

Witam, mam pytanie odnośnie znęcania fizycznego i psychicznego ze strony młodszej siostry, z którą mieszkam i właściwie utrzymuję. Jest ona wobec mnie agresywna, wymusza na mnie wykonywanie różnych przysług, a jeśli odmówię nawet posuwa się do rękoczynów. Sama natomiast nic w domu nie pomaga. W tej sytuacji czuję się bezradna ponieważ nie mam wsparcia w tacie, który nie chcąc eskalacji utrzymuje status quo. Taka sytuacja trwa od lat a ja nie wiem co robić i do kogo się zwrócić. Błagam o pomoc.

Dzień dobry!

Pomoc i wsparcie otrzyma Pani np. w Niebieskiej Linii, Centrum Interwencji Kryzysowej, Centrum Praw Kobiet, Ośrodku Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie itp.

Pozdrawiam!