Znęcanie męża nad żoną i doagnoza bordeline

przeczytalam art.o znecaniu nad rodzina.chyba mam ten Problem,chyba jestem ofiara-maz twierdzi od 5lat ze to on jest ofiara-zyjemy10 latrazem.maz pomogl lekarzom z diagnoza moja ze jestem bordeline,ja mialam depresje po smierci synka.jest wojskowym niemcem.jak mam i czy mam szanse i gdzie opowiedziec zglosic ze mysle ze maz sie zneca psychicznie nademna?boje sie ze kazdy mu uwierzy i ze bede tylko bordeline.niewiem gdzie mam isc na test na bordeline zeby udowodnic ze niemam.pomozcie!sa dzieci 8.

Witam

Sugerowałabym żeby zgłosiła się Pani do psychologa ( w NZOZ lub w gabinecie prywatnym) będzie mogła Pani porozmawiać na temat swojego małzeństwa, relacji z mężem i postawionej diagnozie dotyczącej Pani osobowości. Będzie Pani mogła wyjaśnić swoje wątpliwości i uzyskać poradę.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak