Znęcanie się nad innymi uczniami przez osobę niepełnosprawną

Witam mam problem z corka ma 15 lat i jestniepelnosprawna intelektualnie w stopniu lekkim jest nadpobudliwa agresywna i niepanuje nad swoimi emocjami.Uczeszcza do specjalnej szkoly . Wszkole dowiedzialam sie ze zneca sie psychicznie nad kolezankami i kolegami.Wynik eeg jest bez zmian.Zastanawiam sie czy niejest to przyczynom jakies choroby to znecanie psychiczne nad innymi uczniami.

tego rodzaju zachowania mają miejsce u dzieci i osób z upośledzeniem.
uważam ,że warto udać się do lekarza psychiatry ,aby zasięgnąć fachowej pomocy w tym może farmakologicznej.Agresja często wynika z braku umiejętności poradzenia sobie z trudnymi emocjami.Stad lekarz poprzez leczenie może pomoc funkcjonować dziecku.trzeba mimo wszystko okazywać dużo serca ,ale zdecydowanie negować takie postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie